Odchudzanie na udzie – 5 efektywnych ćwiczeń dla smukłych nóg

Dla wielu kobiet nogi stanowią problem. Dlatego w tym artykule pokażemy kilka skutecznych ćwiczeń, które pomogą Ci schudnąć na udzie już za kilka tygodni! Tutaj znajdziesz także przydatne wskazówki, jak długo nie stracisz wymarzonej sylwetki. Miłej lektury!

Szybkie i trwałe na udzie - porady i wskazówki

Napięte udastracić udaUda zmniejszają ćwiczenia sportowe

Ćwiczenia na udach

Ćwiczenia na udachAby mieć szczupłe nogi, nie jest konieczne natychmiastowe rozpoczęcie ścisłej diety. Sam sport może pomóc szybko i skutecznie schudnąć - na przykład, jeśli regularnie ćwiczysz sporty wytrzymałościowe, takie jak jogging lub chodzenie, wkrótce zobaczysz wynik. Ważne jest, aby wybrany rodzaj sportu wystarczająco obciążył mięśnie nóg - im bardziej aktywny ruch, tym szybciej spalisz nadmiar tłuszczu i pozbędziesz się problemów, takich jak cellulit i spodnie do jazdy konnej. Oczywiście można również wykonywać ćwiczenia na nodze w siłowni - stepper lub crosstrainer jest po prostu idealny do tego celu. W tym artykule oferujemy kilka skutecznych ćwiczeń, które możesz wykonać samodzielnie w domu. Naprawdę nie potrzebujesz więcej niż 15 minut swojego czasu i trochę miejsca. Ćwiczenia najlepiej wykonywać cztery razy w tygodniu - z dniem wolnym pomiędzy nimi. Po każdym treningu zaleca się masaż mięśni nóg - masaż może zdziałać cuda na cellulit, ponieważ przyspiesza krążenie krwi, a tym samym stymuluje spalanie tłuszczu. Jeśli jednak postawiłeś sobie cel utrzymania wyniku na stałe, same ćwiczenia nie wystarczą. Dlatego poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek, jak cieszyć się ciasnymi i smukłymi udami tak długo, jak to możliwe. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasze sugestie!

Skuteczne ćwiczenia dla szczupłych nóg - "skala stoiska"

Ćwicz wewnętrzną stronę uda

zdejmij nogi

Ćwiczenia, aby schudnąć nogi

1

Chcę schudnąć na udach

Dokręcić uda

jak schudnąć uda

Takie ćwiczenia równowagi są szczególnie skuteczne, jeśli chcesz schudnąć na swoich udach. Z pozycji stojącej rozciągnij prawą nogę do tyłu. Napnij swój żołądek i pochyl górną część ciała z wyciągniętymi ramionami. Waga powinna teraz zostać przesunięta tylko na lewą nogę. Staraj się stać w tej pozycji przez około 15 sekund, a następnie przełącz się na drugą nogę. Ćwiczenie należy powtórzyć trzy razy na nogę.

Skuteczne ćwiczenia na udach - "Ćwiczenia"

skutecznie tracą uda

jak szybko wystartować?

Lekkie ćwiczenia nóg

jak możesz najlepiej stracić uda

jak najlepiej schudnąć nogi

To ćwiczenie jest bardzo męczące i po raz pierwszy prawdopodobnie poczujesz ból, ale zdecydowanie będzie to warte wysiłku. Zacznij od pozycji stojącej z otwartymi biodrami nóg. Teraz ugnij kolana i wyciągnij ramiona do przodu, jakbyś siedział na krześle. Staraj się pozostać w tej pozycji przez 5 minut. Powtórz ćwiczenie dwukrotnie.

Odchudzanie na udzie - ćwiczenie "Seitheber"

Ciasne ćwiczenia na udach

Spodnie do jazdy konnej

Połóż się po prawej stronie, podpierając górną część ciała prawym przedramieniem. Napnij swój żołądek i unieś lewą nogę tak wysoko, jak to możliwe. Zacznij powoli podnosić i opuszczać nogę i robić 20 powtórzeń dla każdej nogi.

Efektywne ćwiczenia nóg - "Lunges"

mieć cienkie nogi

jak mogę schudnąć uda?

Smarować grube nogi

Z pozycji stojącej z otwartymi biodrami nóg wykonaj duży krok do przodu lewą nogą. Mocno dokręcić brzuch i spróbować zgiąć prawą nogę głęboko. Po 15 powtórzeniach zmień nogę.

Ćwiczenie "popychacze uda"

To ćwiczenie jest szczególnie skuteczne w przypadku wnętrza ud. Połóż się po prawej stronie, podpierając głowę prawą ręką - twoje ciało powinno utworzyć linię. Trzymając lewą stopę przed prawym kolanem, spróbuj unieść prawą nogę kilka cali nad ziemią z tej pozycji. Wykonaj 15 powtórzeń na nogę.

Szybko na nogach - więcej wskazówek

szczupłe nogi

Usuń uda

Jeśli postawiłeś sobie za cel, aby szybko schudnąć na nogach i utrzymać wynik tak długo, jak to możliwe, powinieneś przede wszystkim prowadzić zdrowy tryb życia. Zrównoważona dieta odgrywa najważniejszą rolę, ale nie jest konieczna ciągła dieta. Ważne jest również, aby być aktywnym w codziennym życiu i poruszać się wystarczająco - może to zapobiec nieprzyjemnemu efektowi jo-jo.

1